Edukativně stimulační skupiny ve školním roce 2016/2017

Přihlášení předškoláků

Vážení rodiče,

nabízíme Vám možnost navštěvovat s Vaším dítětem program rozvoje pro předškolní děti tzv. EDUKATIVNĚ STIMULAČNÍ SKUPINY.

Jedná se o předškolní přípravu dětí, která navazuje a doplňuje předškolní přípravu v mateřské školce.

Program je rozdělen do 10 lekcí. Každá lekce má přibližně hodinové trvání, obvyklá frekvence lekcí je 1x týdně. Ve skupině je cca 10 dětí a s každým dítětem je přítomen vždy jeden z rodičů. Lekce vedou zkušené učitelky  1. a 2. tříd. Cena kurzu je 500,- Kč (tato částka je plně využita na materiál pro děti a realizaci kurzu).

Nabízíme Vám tyto termíny:

v pondělí20. února v 15:30 a v 16:30 hod.
ve čtvrtek23. února v 15:30 a v 16:30 hod.
v pátek24. února v 13:30 hod.

Termíny (zejména čas) může být upraven podle počtu přihlášených dětí. V takovém případě budete telefonicky informováni. Všech 10 lekcí bude probíhat v budově ZŠ Masarova 11.

Vyplněnou přihlášku odešlete na adresu ivana.jelinkova@zsmasarova.cz do 13. 2. 2017. Telefonické dotazy vám zodpovíme na tel. čísle 731 495 163.

Přihláška na ESS ke stažení zde.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Mgr. Ivana Jelínková, ZŘ