ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Majlontská školní liga v miniházené 10.12.2012

V pondělí 10.12.2012 absolvovali žáci 3.-5.ročníku naší školy, hrající Majlontskou školní ligu v miniházené, již druhý v tomto roce, tentokrát Mikulášský turnaj, který se konal opět ve sportovní hale v Maloměřicích.

Svoje vítězství z 1. kola obhájili a vynikající výkon předvedli Bílí tygři – žáci 3. tříd. Také chlapci z 5.A svojí výbornou hrou vybojovali 2. místo a čtvrťáci tentokrát obsadili 4. příčku. K dosaženému úspěchu blahopřejeme.

Majlontská školní liga v miniházené, prosinec 2012
Bílí tygři 3.třída: brankář Patrik Růžička, Rosťa Jeglík, Vítek Hoda, Denis Novotný, Dominik Steiner a Josef Frecer – nejlepší team města Brna v miniházené

Úspěšný brankář Patrik Růžička z 3.tř. přebírá cenu pro vítěze.

Žáci z 5.A Černí tygři: zleva Josef Ježek, Tomáš Nguyen, Kuba Vu Duc, Mirek Prášek a Michal Sedláček obsadili stříbrnou příčku.