Školní turnaj v deskových hrách

Ve středu 13.6.2012 jsme uspořádali turnaj pro děti 2. - 5.tříd. v deskových hrách. Všechno jsme si dopředu s p. učitelkou naplánovali a připravili. Měli jsme celkem 6 stanovišť, na kterých se hrály: Dostihy a sázky, Ubongo, Trans America, Osadníci z Katanu, Kalimambo a Heck meck.

My jsme dělali rádce a rozhodčí u každé hry. Každý účastník si zahrál dvě hry. Výborně jsme se bavili a poznali také nové kamarády a možná své příští spoluhráče.

Nakonec jsme ocenili dárky a vlastnoručně vyrobenými diplomy 3 nejlepší hráče. Na 3.místě se umístil Vojta Brdečko, 2.místo vybojoval Kuba Kouřil a zvítězila Ruth Komosná. Všichni si odnesli malou sladkost za bojovnost a už se těšíme na příští rok , jak si zase zahrajeme.

Školní turnaj v deskových hrách, červen 2012 Školní turnaj v deskových hrách, červen 2012 Školní turnaj v deskových hrách, červen 2012 Školní turnaj v deskových hrách, červen 2012 Školní turnaj v deskových hrách, červen 2012

Členové kroužku deskových her a Renata Miková