Biologická olympiáda

kategorie C
2011/2012

Školní kolo BiO pro kategorii C se uskutečnilo 14.11.2011. Žáci zodpovídali testové otázky, které se letos týkaly vztahů mezi organismy, poznávali rostliny a živočichy. Soutěže se zúčastnilo 15 žáků 8. a 9. ročníku.

Výsledky:

1. místoJana Uřičářová8.A
2. místoNatka Skoumalová8.B
3. místoLucka Měsíčková9.B

Do městského kola postupuje Jana Uřičářová.

Seznam soutěžících podle abecedy:
Hanáková E., Hubený M., Hubený T., Kos M., Kubala M., Kútna A., Měsíčková L., Páleníková A., Pokorná K., Rujzl M., Sedláček O., Skoumalová N., Ščudla Z., Uřičářová J., Vajda M.

kategorie D
2011/2012

Školní kolo BiO pro kategorii D se uskutečnilo 18.11.2011. Soutěže se zúčastnilo 12 žáků 6. a 7. ročníku.

Výsledky:

1. místoKristýna Vyhnalíková7.A
2. místoMichaela Dobrovolná7.A
3. místoLukáš Slavíček7.A

Do městského kola postupuje Kristýna Vyhnalíková.

Seznam soutěžících podle abecedy:
Beňová K., Dobrovolná M., Doleželová L.., Klobasová B., Krčál J., Lenertová M., Nekvapilová A., Pivovar F., Slavíček L., Starov M., Višňovská D., Vyhnalíková K.

Denisa Dosoudilová