ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Orientační běh září – říjen 2011

Velké oblibě se mezi našimi žáky těší orientační běh. Naši sportovci z 6.- 9. tříd se v podzimním období zúčastnili 1.a 2. kola orientačního běhu.

V 1.kole, které se konalo 29.9.2011, reprezentoval naší školu v kategorii H 3- mladší žáci Jakub Malík, který obsadil 45. místo; v kategorii dívek - D 3 si nejlépe vedla Šárka Blatná, Lucie Matulová a Kristýna Skulová, které obsadily 17.-19.místo.

Kategorie nejstarších žáků - H 4 byla pro naše závodníky velmi úspěšná. Michal Hubený a Dominik Krovický vybojovali 1.a 2. místo, Michal Šedý a Jakub Střecha skončili na 11.a 12.místě, Tomáš Hubený a Zdeněk Ščudla byli na 19.a 20. místě, Jakub Helis a Jan Palyusik obsadili 23.a 24. místo.

Mezi dívkami D 4- získala Aneta Palánová 2. místo, Katka Doležalová byla 8., Tereza Čábelková 9.; 18.-20. místo patří Tereza Ryšánkové, Elišce Vejrostové a Alexandře Páleníkové, 25.a 26. příčka zůstala pro Lucku Štětinovou a Kristýnu Koudelkovou.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci

Druhého kola, které probíhalo 4.10.2011, se zúčastnilo 12 žáků a žákyň z naší ZŠ. Předesílám, že ostatní žáci měli tzv. Ředitelské volno. O to víc si vážíme žáků, kteří naši školu reprezentovali.

V kategorii D 4 vybojovaly dívky Lucie Měsíčková a Saša Páleníková 5.a 6. místo, Kristýna Sochorová a Tereza Ryšánková 11.a 12. místo.

Hoši H4 opět bodovali na předních místech : Zdeněk Ščudla a Tomáš Hubený 1.-2., Dominik Krovický a Michal Hubený 5.-6. místo, Jan Palyusik a Jakub Střecha 32. a 33. , Petr Glazunov a Edon Matula 55.a 56.