Už v loňském roce předvedli žáci 4. a 5. tříd skvělý výkon na turnaji ve vybíjené, kde jim postup unikl jen o vlásek. Děti letos opět trénovaly v rámci hodin TV a úspěch se dostavil. Na základní škole Horníkova se sešla opět silná konkurence, ale náš výběr ve složení: D. Kula, Š. Czudek, S. Almášy, M.Balakin, Š, Zemánek, L. Šimáčková, D. Holec, D. Suchý, D. Sedláček, M. Denker, M. Jakšová a Š. Matoušek se nezalekl. Zápas od zápasu předváděl stále lepší výkony a zaslouženě zvítězil. Tím si také otevřel cestu do městského finále, které se uskuteční 23. dubna. Moc gratulujeme, děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme hodně sportovního štěstí ve finále.

Skvělá vybíjená, duben 2024 Skvělá vybíjená, duben 2024

Mgr. Renata Miková