Stínové divadlo ŠD

Paní vychovatelky družinových oddělení Kapříci, Želvičky a Motýlci si pro žáky prvních a druhých ročníků připravily zbrusu nové představení stínového divadla. Spolu s dětmi z družiny zpracovaly a nacvičily pohádku Zlatovláska podle stejnojmenné filmové pohádky z roku 1973.

Celkem 4 představení byla odehrána na začátku března ku příležitosti Mezinárodního dne žen. Zapojení žáci si vyzkoušeli metody dramatické výchovy, stali se loutkoherci a dabéry.

Před samotným představením vystoupil školní pěvecký sbor menších dětí, který navodil tu správnou atmosféru písní Vez mě, loďko. Diváci byli nadšení a ocenili zpěváky i herce bouřlivým potleskem.

Stínové divadlo ŠD, březen 2024 Stínové divadlo ŠD, březen 2024 Stínové divadlo ŠD, březen 2024 Stínové divadlo ŠD, březen 2024 Stínové divadlo ŠD, březen 2024 Stínové divadlo ŠD, březen 2024

Mgr. Veronika Plíšková, Mgr. Stanislava Mitrengová, Alena Pernikářová