Letos pořádal školní parlament Masařky opět svoji tradiční akci Tajný Valentýn. Kdo chtěl, napsal a vyzdobil valentýnské přáníčko. Pak už stačilo jen nahoru připsat, komu valentýnka patří. Tři krabice, které vytvořili členové parlamentu, se i letos rychle plnily. Museli jsme je často vysypávat.

Zvláště pro mladší děti bylo vyrábění valentýnek zábavné. S celou akcí nám pomáhala děvčata, která nejsou v parlamentu, moc děkujeme. Tajný Valentýn měl pěkný ohlas u dětí i učitelů.

Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024 Valentýn, únor 2024

T. Staworowská, A. Fleková a S. Svobodová