Světový den logiky

V sobotu 13. ledna proběhl na ZŠ Antonínská Světový den logiky – turnaj, který je určen všem, kteří si chtějí procvičit své mozkové závity při řešení zajímavých hlavolamů s čísly, slovy a obrázky. Všechny hádanky připravovali renomovaní autoři se zkušenostmi z mezinárodních soutěží. Jsme moc pyšní na žáky naší školy: Barboru Krupičkovou, Antonína Bednáře a Emu Vančurovou, kteří se soutěže zúčastnili s podporou svých rodičů a stali se úspěšnými řešiteli. Zároveň velká gratulace Emě, která ve své kategorii vystoupala na stupínek nejvyšší a odnesla si zlatý pohár pro nejlepšího koumáka. Všem moc blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Světový den logiky, leden 2024 Světový den logiky, leden 2024 Světový den logiky, leden 2024

Mgr. Renata Miková, Mgr. Kateřina Krbková Trnková