Turnaj Ligy deskových her

Na konci listopadu loňského roku se čtyři žáci zúčastnili turnaje Ligy deskových her, již tradičně pořádaného SBOŠ na radnici města Brna.

Dva žáci zastupovali první stupeň a dva druhý stupeň. Utkali se ve velké konkurenci téměř 130 žáků z mnoha brněnských základních škol ve hrách Majesty, Noe, Digit, Draftosaurus, Království Valerie, Cartagena, Kanagawa a Velbloudí dostihy. Sice se neumístili mezi třemi nejlepšími, ale na Jáchyma Opluštila se usmálo štěstí v podobě náhodně vylosovaného výherce, a tak si i on odnesl domů novu deskovou hru.

Cestou zpět do školy jsme prozkoumali vánoční trhy na Zelném trhu. Doufám, že všichni zúčastnění byli spokojení s hravě stráveným dopolednem.

Turnaj Ligy deskových her, listopad 2023 Turnaj Ligy deskových her, listopad 2023 Turnaj Ligy deskových her, listopad 2023

Mgr. Veronika Plíšková