Stánky - akce školní družiny

Letos jsme se rozhodli věnovat výtěžek z tradiční charitativní akce Stánky Domovu pro seniory na ulici Věstonická, který sídlí na Vinohradech. Z “vydělaných” peněz v domově pořídí materiál do terapeutických pracovních dílen pro své klienty.

Jako každý rok jsme nevěřili svým očím, co děti spolu s rodiči přes víkend doma připravili! Stánky se prohýbaly pod dobrotami všeho druhu. Prodej začal o velké přestávce a stánky byly otevřeny až do úplného vyprodání.

Jsme moc rádi, že můžeme pomoci krásnou částkou 15 112 Kč.

Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023 Stánky - akce školní družiny, říjen 2023

Za celou družinu ještě jednou děkují Hana Pollaková a Gabriela Hamerská