Rozlučkový turnaj žáků 9. tříd a jejich učitelů

Předposlední červnový týden vyrazil tým hráčů 9. tříd i se svými učiteli na rozlučkový turnaj ve fotbale, který se uskutečnil na krásných hřištích v Brněnských Ivanovicích.

Tým složený z deváťáků spolu s učiteli sehrál celkově čtyři utkání systémem každý s každým. Celková bilance našeho týmu bylo jedno vítězství a tři porážky. Tým ZŠ Masarova tedy nakonec obsadil čtvrté místo. Náš tým bojoval statečně a sehrál všechna svá utkání se ctí, kdy ani v jednom z nich neprohrál žádným velkým gólovým rozdílem.

I přes některé nepovedené části utkání patří všem zúčastněným hráčům velké uznání, protože bojovali ze všech sil a nechali na hřišti všechno. Děkuji klukům z devítek za reprezentaci školy a přeji jim všechno nejlepší do dalších sportovních i studijních let, teď už na střední škole.

Rozlučkový turnaj žáků 9. tříd a jejich učitelů, červen 2023

Mgr. Dominik Pavlů