Putování s dinosaury - celoroční projekt

Celý letošní rok provázela žáky 2.A a 2.C celoroční hra s názvem Putování s dinosaury. Žáci poznávali každý měsíc nového dinosaura, získávali o něm informace, kreslili ho nebo modelovali. Každý den mohli také získat malou kartičku dinosaura za pěkné chování, pomoc kamarádům, plnění úkolů navíc či za aktivitu v hodině. Deset těchto kartiček si následně děti měnily za nálepku do svého Dinoparku. I daltonská práce společně s týdenními plány se nesla ve stejném duchu. Děti byly odměňovány kartičkami s obrázky dinosaurů za své úspěchy při plnění úkolů v rámci daltonských listů a s radostí si je lepily do svého Dinoparku. V rámci projektu jsme spolupracovali s družinou, kde děti měly příležitost zapojit se do mnoha aktivit spojených s dinosaury a získávat další kartičky do své sbírky. Díky svému celoročnímu úsilí a práci si děti zasloužily výlet do Dinoparku ve Vyškově. Během výletu plnily různé úkoly a rozšiřovaly své znalosti o dinosaurech. Navštívili jsme také místní ZOO, kde jsme si prohlédli zvířata. Jako odměnu za to, že se snažili a účastnili se výletu, každý získal hračku v podobě dinosaura. Celý výlet jsme si všichni skutečně užili a vytvořili si spoustu nezapomenutelných zážitků. Součástí tohoto vyhodnocení bylo také zhodnocení jejich celoročního sběru nálepek, za které získaly děti krásné odměny.

Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023 Putování s dinosaury - celoroční projekt, červen 2023

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová