Masaráci

I letos se tradičně koncem června na II. stupni konala slavnostní akce k ukončení školního roku – Masaráci. Každá třída si připravila svůj závěrečný proslov, kterým zhodnotila uplynulý rok a poděkovala učitelům. Následně byli vybráni a oceněni Masarákem nejlepší žáci ze třídy. Také se vyhlásily výsledky olympiády a dalších soutěží. Hlavními aktéry tu však byli žáci 9. ročníku, se kterými se celá škola rozloučila. Od prvňáčků dostal každý deváťák zvoneček, který symbolizuje poslední zvonění. Závěrem žáci 9. B pasovali na mazáky 8. B. Počasí bylo přívětivé, sluníčko tolik nepeklo, a proto jsme si celou akci mohli naplno užít. Po skončení akce se deváťáci přesunuli do divadelního sálu, kde zhlédli svá závěrečná videa, ve kterých zavzpomínali na svá školní léta, a samozřejmě nejedno oko nezůstalo suché. S deváťáky jsme se rozloučili, jak se patří. Závěrem bychom chtěli pogratulovat oceněným žákům za jejich úspěchy a všem přejeme pěkné léto.

Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023 Masaráci, červenec 2023

Filip Boháček, žák 9. ročníku
Mgr. Diana Křivanová