Přípravka na prázdniny

I letošní školní rok jsme zakončili naší tradiční akcí Přípravka na prázdniny (kdysi dávno, dávno vymyslely tento název děti). Ve všech odděleních školní družiny si děti připravily stanoviště pro své rodiče, prarodiče, sourozence… Akce se konala na školním dvoře. Jsme rádi, že i přes horké počasí, se dostavilo hodně účastníků. Celou akci zpestřilo vystoupení našeho báječného tanečního kroužku cool dance. Školní parlament si připravil stánek s výborným občerstvením.

Přípravka na prázdniny, červen 2023 Přípravka na prázdniny, červen 2023 Přípravka na prázdniny, červen 2023 Přípravka na prázdniny, červen 2023

Za celou ŠD hezké prázdniny přeje Hana Pollaková