Ročníkový projekt Zdravá strava

Konec školního roku si žáci 2. ročníků zpestřili projektem Zdravá strava. Celý týden se seznamovali se zdravým způsobem života a zjišťovali různorodé informace k tomuto tématu. Projekt provázel děti ve všech vyučovacích hodinách, kde vyplňovaly pracovní listy, tvořily ve skupinách potravinové pyramidy, malovaly a modelovaly druhy zeleniny a ovoce, plnily úkoly u interaktivní tabule, pracovaly a vyhledávaly informace v PC. Na závěr celého projektu si žáci ve skupinách napříč ročníkem vytvořili z nakrájených druhů ovoce a zeleniny krásné obrazy, které prezentovali ostatním spolužákům v jídelně školy a nakonec je s radostí a chutí snědli.

Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023 Ročníkový projekt Zdravá strava, červen 2023

Mgr. Iva Doležaová, Mgr. Jana Ullmannová