Velký úspěch na atletickém trojboji

Na samotném konci školního roku se uskutečnilo na ZŠ Laštůvkova okresní kolo atletického trojboje pro děti ze 3. a 5. tříd. Startovaly čtyřčlenné týmy (2 dívky + 2 chlapci), kdy každý soutěžil za sebe a zároveň za celý svůj tým. Naši mladí atleti: Isabella Almášy, Kateřina Opálková, Dominik Turek, Eduard Toncr, Iva Stojanovová, Liliana Schmausová, Adam Říha a Dan Šťovíček se nebojácně pustili do všech disciplín (sprint, hod, dálka) i závěrečné štafety a byla z toho krásná 2. místa Dominika a Katky v jednotlivcích, 3. místo štafety páťáků, 1. místo štafety třeťáčků a zároveň jejich absolutní vítězství v konkurenci týmů z 20 škol a zisk velkého poháru! Všem závodníkům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Velký úspěch na atletickém trojboji, červen 2023 Velký úspěch na atletickém trojboji, červen 2023 Velký úspěch na atletickém trojboji, červen 2023

Mgr. Renata Miková