Výlet do dávných věků

Byl páteční podvečer, když se před naší školou začaly scházet děti ze ŠD Pejsci a Zajíčci obtěžkané vybavením na přespání ve škole a na výlet.

Když jsme nachystali třídy na přespání, čekal nás dobrodružný film o dávnověku a stezka odvahy, která nás měla připravit na sobotní dobrodružství.

Po posilujícím spánku se mohla naše výprava vydat za svým cílem – průzkumem známých lokalit. Prozkoumali jsme Hostěnické propadání, jeskyni Pekárnu a široké okolí. Cesta nás zavedla až do Mariánského údolí, kde jsme se posilnili v Eldorádu, protáhli znavené údy na hřišti a nakonec nastoupili cestu zpět ke škole. Shledání s rodiči bylo milým zakončením naší výpravy.

Výlet do dávných věků, červen 2023 Výlet do dávných věků, červen 2023 Výlet do dávných věků, červen 2023

Zdenka Chaloupková a Naďa Vaníková