Školní liga miniházené

V letošním školním roce jsme se zapojili s žáky 1. stupně do školní ligy miniházené. Během zimních měsíců absolvovala každá třída ukázkovou hodinu s vyškoleným trenérem. Následně byly prvky miniházené vkládány do hodin tělesné výchovy a v polovině června jsme se vydali s výběrem 30 dětí z 3., 4. a 5. tříd do nafukovací haly Sokola Juliánov. Tady se dětem věnovali trenéři oddílu házené a znovu s nimi zopakovali a potrénovali pravidla a způsob hry. Spolu s námi zde byly i děti ze ZŠ Husova a ZŠ Filipka, s kterými jsme pak sehráli 2 kola přátelských utkání v rámci jednotlivých ročníků. Naši malí házenkáři byli moc šikovní, až na jeden zápas všichni všechno vyhráli. Na podzim nás čeká další sportovní setkání a už se moc těšíme.

Školní liga miniházené, červen 2023 Školní liga miniházené, červen 2023 Školní liga miniházené, červen 2023 Školní liga miniházené, červen 2023 Školní liga miniházené, červen 2023 Školní liga miniházené, červen 2023

Mgr. Renata Miková