Adventure golf

Tělesná výchova se nemusí vždy skládat jen z tradičních sportů, jakými jsou fotbal, basketbal či florbal. U nás můžete hrát i adventure golf! Na začátku června jsme se zúčastnili druhého ročníku v této soutěži. Jedná se o obdobu velice populárního minigolfu, lišící se pouze v detailech, například v povrchu nebo v délce hřiště. Hlavním rozdíl ovšem spočívá v unikátnosti. Nenašli byste jamku, která je identická s jinou.

Ještě před samotným turnajem, kterého se účastnilo několik škol z Líšně a okolí se konalo školní kolo. Tři nejlepších hráči byli vybráni k reprezentaci školy. I přes velkou snahu našich hráčů jsme zůstali těsně pod podiem.

Všem zúčastněným hráčům děkujeme za projevenou snahu a touhu, být co nejlepší!

Adventure golf, červen 2023

Mgr. Vojtěch Jelínek