Empík cyklista

V letošním školním roce se opět žáci čtvrtého ročníku zúčastnili dopravní výchovy Empík cyklista na dopravním hřišti Riviéra. Pod vedením strážníků městské policie se učili dopravní značky a křižovatky a také si své znalosti vyzkoušeli během jízdy na kole. Pilně také trénovali ve škole a doma a vše pak předvedli v závěrečném testu. Letos se jim opravdu dařilo. Na závěrečném slavnostním vyhlášení bylo vyhodnoceno 7 našich žáků, kteří všemi testy prošli úplně bezchybně. Celkem se této soutěže zúčastnilo 39 škol a čtvrťáci to vytáhli na krásné 8. místo. Ze tříd si nejlépe vedla 4.A, která mezi 92 zúčastněnými třídami obsadila nádherné 5. místo. Všichni si zaslouží pochvalu za výbornou přípravu a přejeme jim spoustu kilometrů bez nehody.

Empík cyklista, červen 2022

Mgr. Renata Miková