Atletický trojboj

Posledními atletickými závody, kterých se v letošním školním roce zúčastnily děti 1. stupně, byl atletický trojboj. Závodilo se ve sprintu na 50m, hodu kriketovým míčkem a skoku do dálky. Školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo třeťáků: Bára Pavlíková, Veronika Hájková, Štěpán Czudek, Sebastián Almášy a družstvo čtvrťáků: Iva Stojanovová, Kristýna Olexová, Dan Šťovíček a Adam Říha. Za disciplíny získávaly děti body dle atletických tabulek. Na závěr celé týmy běžely štafetu, kde se velice dařilo třeťáčkům, kteří v konkurenci 11 škol doběhli na 2. místě. V samotném trojboji si velmi dobře vedla Bára Pavlíková, která mezi 22 děvčaty obsadila výborné 5. místo a také se dařilo Sebastiánovi Almášymu a Adamovi Říhovi, kteří ve svých kategoriích obsadili sedmá místa. Po součtu všech bodů se nakonec tým čtvrťáků umístil na velmi slušném 10 místě. Patřili k nejmladším sportovcům ve své kategorii, která byla společnou i pro páťáky. Posbírali tak cenné zkušenosti pro příští rok. Třeťáci také skvěle bojovali a skončili o pár bodů na vynikajícím 4. místě.

Všem moc gratulujeme k dosaženým výkonům a přejeme další sportovní úspěchy.

Atletický trojboj, červen 2022 Atletický trojboj, červen 2022 Atletický trojboj, červen 2022

Mgr. Renata Miková