Rozloučení

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych se s Vámi na konci tohoto podivného školního roku jménem všech pracovníků školy rozloučil. Chci Vám poděkovat za obrovskou trpělivost, entuziasmus a ochotu s jakou jste zvládli poslední nelehké měsíce. Děkuji za všechny podněty, připomínky a někdy i pochvalu k naší práci. Všeho si velmi vážíme. Ani pro Vás a ani pro nás nebylo zvládnutí nezvyklé situace lehké. Všichni jsme se učili novým věcem za pochodu. Vše se dá jistě stále zlepšovat, ale myslím si, že jsme obstáli se ctí. Naším cílem je uplynulé období analyzovat, zhodnotit a nabyté cenné zkušenosti využít ke zlepšení naší práce.

Chci Vám popřát klidné a příjemné prožití zasloužené dovolené a hlavně hodně zdraví! Věřím, že se v září opět postavíme před naše žáky a obohaceni o nové zkušenosti budeme moci vykonávat práci, kterou máme tak rádi!

Mgr. Ivo Zálešák