Přípravný kurz

Pro budoucí středoškoláky jsme i letos připravili pobyt plný studia, tentokrát nedaleko Blanska na Vyhlídce. V prvním březnovém týdnu se ho zúčastnilo 31 žáků 9. ročníku. Během 5 náročných dnů si zopakovali a utřídili své vědomosti, vyzkoušeli spoustu přijímacích zkoušek „nanečisto“, natrénovali si správné rozvržení úkolů v daném čase a procvičili všechny typy úloh. Každý během dne absolvoval čtyři 1,5 hodinové bloky (M, Čj) a podvečerní samostudium nebo konzultace. Přejeme všem deváťákům hodně štěstí při přijímacím řízení a úspěchů v dalším studiu.

Přípravný kurz, březen 2020 Přípravný kurz, březen 2020 Přípravný kurz, březen 2020 Přípravný kurz, březen 2020

Mgr. Denisa Dosoudilová