Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku

Na konci měsíce ledna se uskutečnila pravidelná každoroční soutěž v recitaci. V divadelním sále školy se sešlo téměř 50 soutěžících. Na programu byly verše humorné i vážnější. Každý se snažil předvést svůj nejlepší výkon před zaplněným publikem. Sedmičlenná porota neměla lehké rozhodování vybrat z každého ročníku tři nejlepší. Proto byly uděleny i speciální ceny za náročnost či celkový projev. Výborného umístění dosáhli: Nela Krajčová, Adam Říha, Alžběta Hrabalová, Viktor Vlach, Nina Navrátilová, Jakub Knotek, Darina Růžičková, Viktorie Krbková, Adéla Moskalová, Kristýna Pavlíková, Martin Pavloň, a Klára Sedláčková. Nejlepší žáci z ročníku postoupí do městského kola, které se uskuteční v březnu. Přejeme jim hodně odvahy a úspěchu.

Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2020 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2020 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2020 Recitační soutěž žáků 2. – 5. ročníku, leden 2020

Mgr. Hana Neumanová, Mgr. Kateřina Krbková Trnková