Soutěž ve šplhu 1.stupeň

V pátek 29.11.2019 proběhla soutěž ve šplhu1.-5. tříd. Do té doby děti v hodinách tělesné výchovy poctivě trénovaly a hlavně prvňáčci překvapili a odvážně šplhali téměř až ke stropu. I když byla napříč celými ročníky velká nemocnost, sešlo se nás poměrně dost, abychom mohli po dvě hodiny sledovat mnohdy velmi rychlé souboje. Nejlepšími se v jednotlivých ročnících stali:

1. ročník: Sebastian Almašy, Justýna Taufarová, Leontýna Blaháková, Lenka Konečná.

2. ročník: Adam Říha, Dan Šťovíček, Jan Chaloupka,Vanesa Voksová, Vanda Opluštilová, Kristýna Olexová.

3. ročník: Vít Řihák, Michal Hájek, Linda Trčková, Nikola Forstová.

4. ročník: Nikolas Hložek, Daniel Hochman, Michal Nevařil, Tereza Chládková, Veronika Neumannová, Kristina Čepeláková.

5. ročník: Kryštof Smutný, Štěpán Králík, Tobiáš Koláček, Eva Sedláková, Ema Řiháková, Viktorie Semenjuková.

Všem moc gratulujeme k výborným výkonům a předvedené snaze.

Soutěž ve šplhu 1.stupeň, listopad 2019 Soutěž ve šplhu 1.stupeň, listopad 2019 Soutěž ve šplhu 1.stupeň, listopad 2019
Soutěž ve šplhu 1.stupeň, listopad 2019 Soutěž ve šplhu 1.stupeň, listopad 2019

Mgr. Renata Miková