Soutěž o nej… dýni

Na konci října uspořádal školní parlament Masařky soutěž o nejhezčí vydlabanou dýni. Tahle akce byla dobrovolná. Zájemci zařídili dýně pro své třídy a mohlo se začít dlabat. Sešly se dýně velké, malé, šišaté i kulaté, naštvané, usměvavé i strašidelné. Některé měly piercing v nose, na hlavě čarodějnický klobouk, pavouka v puse nebo rovnátka. Všechny byly velmi zdařilé. Vítěz obdržel sladkou odměnu – dort a předbíhací kartičky do školní jídelny, všechny zúčastněné třídy navíc halloweenské bonbóny. Akce byla velmi zdařilá a všem se moc líbila.

Halloweenské oslavy pokračovaly o den později rejem masek v tělocvičně školy. Všichni kostýmovaní účastníci reje se sešli v tělocvičně a společně zdolali různé překážky a s radostí si zatancovali.

Děkujeme všem za účast.

Soutěž o nej… dýni, listopad 2019 Soutěž o nej… dýni, listopad 2019 Soutěž o nej… dýni, listopad 2019 Soutěž o nej… dýni, listopad 2019 Soutěž o nej… dýni, listopad 2019 Soutěž o nej… dýni, listopad 2019

Za Masařky Andrea Kleskeňová