Stříbro pro naše mladé atlety

Ve čtvrtek 3. října se 8 našich mladých sportovců: Adriana Balážová, Tobiáš Topalov, Eliška Nechutová, Martin Pavloň, Viktorie Czudková, Filip Andres, Matěj Skřivánek a Gabriela Hálová zúčastnilo 1. ročníku závodu „ Atletika se vrací za Lužánky“ . Ve čtyřech disciplínách - skok daleký, sprint na 60 metrů, hod kriketovým míčkem a běh na 600 metrů - bojovali sami za sebe a zároveň sbírali body jako tým reprezentující naši školu. Akce probíhala na stadionu za Lužánkami, který se během prázdnin proměnil v atletický ovál, kde se natáčel film o legendárním běžci Emilu Zátopkovi. Naši závodníci si vzali k srdci odkaz tohoto atleta „Když nemůžeš, přidej“ a přidali tolik, že se jim podařilo mezi 17 zúčastněnými školami dosáhnout až na stříbrný stupínek a získat tak stříbrný pohár. Všichni předvedli výborné výkony a my jim moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Stříbro pro naše mladé atlety, říjen 2019

Mgr. Renata Miková