Absolventské práce

Ve dnech 19. a 20. června 2019 prezentovali žáci 9. ročníků již po dvanácté své absolventské práce v divadelním sále naší školy. V průběhu dvou dní vyslechli jejich spolužáci 8. a 9. ročníků, rodiče, vyučující a pozvaní hosté práce zaměřené na historii, biologii, geografii, techniku, ITC, sport, psychologii a jiné oblasti, což svědčí o širokém okruhu zájmů našich absolventů. Většina prezentací byla na velmi vysoké úrovni. I přes počáteční trému téměř všech zúčastněných dokázali naši absolventi zaujmout diváky atraktivností zvolených témat i výborným ústním projevem.

Nejlepší absolventské práce

Absolventské práce, červen 2019 Absolventské práce, červen 2019 Absolventské práce, červen 2019

Mgr. Alexandra Zálešáková