Návštěva parlamentu z Olomouce

V úterý 13.5.2019 náš parlament navštívili žáci z parlamentu  olomoucké základní školy, kteří si říkají „Medvědi“. Vše bylo perfektně naplánováno a „Masařky“, tedy náš parlament, se dopoledne sešly v divadelním sále a natěšeně všichni čekali na „Medvědy“. Medvědi však měli malé zpoždění. Při čekání na olomoucký parlament jsme tedy hráli různé zábavné hry. Po době neustálého napjatého očekávání se kolem 12.00 Medvědi konečně dostavili. Přivítali jsme je a zahráli jsme si s nimi seznamovací hry, u kterých jsme se moc nasmáli. Pak už nás čekal oběd a prohlídka naší školy, která se jim moc líbila. Po ukončení prohlídky jsme se nachystali a společně jsme vyrazili do města. Ovšem když jsme vyšli ze školy, začalo pršet. Náladu nám to však nezkazilo a vyrazili jsme na Špilberk, odkud byl krásný výhled na město. Po návratu do školy jsme si dali večeři, na kterou jsme měli výborný řízek s bramborovou kaší. Následovalo chystání věcí na bazén a cesta na ZŠ Holzova, na které jsme měli rezervovaný bazén. Na bazénu nás čekalo překvapení, a to aquazorbing, při kterém jsme si užili spoustu legrace. Po návratu si děti z olomouckého parlamentu myslely, že je čeká už jen spánek, opak byl ale pravdou. „Masařky“ si pro ně nachystaly noční hru, která se jim moc líbila. Také žáci našeho parlamentu si hru moc užili. Po hře už ale nezbývalo nic, než zalézt do spacáků a spát. Ráno jsme vstali, nasnídali se, v kruhu jsme zhodnotili celou akci a poté jsme se bohužel museli rozloučit. Tuto návštěvu jsme si všichni moc užili.

Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019 Návštěva parlamentu z Olomouce, květen 2019

Za „Masařky“ Veronika Vávrová 9.A