Vánoční vystoupení

Předvánoční čas nachystal pro žáky ZŠ Masarova z kroužků sborový zpěv a cool dance možnost ukázat to, co se od začátku školního roku naučili. Nejprve jsme společně vystoupili 4. prosince na vánočních trzích na náměstí Svobody, kde jsme sklidili obrovský aplaus. Druhé, také úspěšné vystoupení, proběhlo 5. prosince u příležitosti rozsvícení vánočního stromečku před naší základní školou spojené s jarmarkem. Poslední vystoupení jsme si vychutnali za mrazivého dne 15. prosince na vánočních trzích na Jírové v Líšni. I tentokrát se vystoupení povedlo. Doufáme, že se nám podařilo alespoň trošičku všem zpříjemnit předvánoční čas a navnadit se na blížící svátky.

Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018 Vánoční vystoupení, prosinec 2018

Mgr. Iva Doležalová, Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Marcela Šimecká