Partnerské třídy

První letošní setkání naší osmičky s partnerskými druháčky se díky babímu létu mohlo uskutečnit venku před školou. Pro malé děti jsme připravili různá stanoviště - hod na cíl, opičí dráhu, pantomimu, kreslení zvířátek, zpívání nebo luštění křížovky. Na závěr si dvě družstva dětí zahrála hru s písmeny a se slovy. Protože byli naši malí kamarádi šikovní, zasloužili si sladkou odměnu.

Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018 Partnerské třídy, říjen 2018

Mgr. Denisa Dosoudilová