Pohár McDonald´s Cup v kopané

Každoročně se ZŠ Masarova zúčastňuje Poháru Mc Donald´s Cup v kopané. V tomto roce dosáhlo družstvo žáků 2. - 3. Tříd v kategorii A vynikajícího výsledku. Postoupilo z okrskového kola do okresního, ve kterém zvítězilo. Chlapci a jedna dívka podali skvělý výkon a postoupili do krajského kola. Silné konkurence se nezalekli a probojovali se až do finále. Ve vyrovnaném zápase při skóre 0:0 následovaly penalty. Zde měl více štěstí soupeř. Žáci obsadili 2. místo, získali pohár a stříbrné medaile. K vynikajícímu úspěchu gratulujeme.

Pohár McDonald´s Cup v kopané, květen 2018 Pohár McDonald´s Cup v kopané, květen 2018

Mgr. Eva Proklešková