Math in Minds – setkání učitelů v anglickém městě Leeds

Naše škola se zúčastnila třetího setkání učitelů v rámci projektu Erasmus+ „Math in Minds“, které se konalo v Anglii ve městě Leeds. V Anglii jsme se setkali s výpravami z dalších šesti evropských zemí: Švédska, Polska, Bulharska, Lotyšska, Španělska a Velké Británie. Cílem setkání bylo srovnání metod výuky matematiky v jednotlivých zemích, způsobů motivace a práce s dětmi, které mají výukové problémy. Hostitelské úlohy se ujala partnerská škola Valley View Community School, kde jsme mohli načerpat řadu inspirací a zajímavých námětů ze semináře, společných reflexí a diskuzí s dětmi i učiteli. Setkání bylo pro všechny zúčastněné přínosné a obohacující.

Math in Minds – setkání učitelů v anglickém městě Leeds, březen 2018 Math in Minds – setkání učitelů v anglickém městě Leeds, březen 2018

Mgr. Ivo Zálešák, Mgr. Kateřina Krbková Trnková, Mgr. Zdeněk Rotrekl, Mgr. Renata Kukolová