Noc s Andersenem

I v letošním roce se naše škola zapojila do mezinárodního projektu Noc s Andersenem. Letošní ročník byl inspirován knihami Jaroslava Foglara a Příběhy pejska a kočičky. Starší děti ze 4. a 5. ročníku četly příběhy Rychlých šípů, vydaly se lovit bobříky, luštily zašifrované zprávy, malovaly komiks i porovnávaly svou mrštnost a sílu v tělocvičně. Celý večer jsme uzavřeli příběhem Záhada hlavolamu. Dobrodružná oslava knih, četby a fantazie se podařila a společně se těšíme na další ročník.

Noc s Andersenem, březen 2018 Noc s Andersenem, březen 2018 Noc s Andersenem, březen 2018 Noc s Andersenem, březen 2018

Mgr. Kateřina Krbková Trnková, Mgr. Renata Miková