Help for Tereza

Školní parlament Masařky pořádal charitativní akci na pomoc naší bývalé žákyni Tereze Veselé, která se nyní nachází ve vigilním kómatu.

Prodejem odznáčků na naší škole se "vydělalo" neuvěřitelných 25 500 Kč. Firma Unis computer, a.s. (www.uniscomp.cz), která se nám sama ozvala, doplatí dalších 12 500 Kč.

S radostí tak můžeme předat rodině Veselých plnou částku 38 000 Kč, což je celý doplatek na rehabilitační přístroj. Tento přístroj poslouží k tomu, aby Terezka mohla být alespoň 20 minut denně ve vertikální poloze.

Moc všem děkujeme!

Hekp for Tereza, prosinec 2017 Hekp for Tereza, prosinec 2017 Hekp for Tereza, prosinec 2017

Za celý školní parlament H. Pollaková