Den stromů v partnerském projektu 1.A a 5.A

V pátek 20.10.2017 se sešly děti z 1.A a 5.A, aby společně oslavily Den stromů. Celý projektový den začal poznávací soutěží, kterou si pro starší děti připravili prvňáčci. Společně jsme potom vyrazili ven, kde měly hry připravené starší děti i paní učitelky. Nechyběly soutěže, různé výtvarné techniky, práce s textem i ověření toho, co si děti z celého dne zapamatovaly. I přes nepříznivé počasí vládla příjemná a tvůrčí nálada. Děti společně vytvořily strom, který jim tento den bude připomínat.

Den stromů v partnerském projektu 1.A a 5.A, říjen 2017 Den stromů v partnerském projektu 1.A a 5.A, říjen 2017 Den stromů v partnerském projektu 1.A a 5.A, říjen 2017 Den stromů v partnerském projektu 1.A a 5.A, říjen 2017

Mgr. Kateřina Krbková Trnková, Mgr. Kateřina Hartlová