Školní parlament Masařky spolupracuje s Klokánkem

Již delší dobu se školní parlament při ZŠ Masarova snaží spolupracovat s Klokánkem v naší čtvrti.

Klokánek jsme mnohokrát navštívili a pomáhali s tím, co bylo potřeba – například jsme s dětmi vyráběli různá přáníčka. Také jsme se zapojili do akce, "Sbírej plyšáky pro Klokánek", kterou pořádal TC-MJ Brno - Tennis Club Michala Judy. Každý plyšák se proměnil v minuty, které mohly děti z Klokánku strávit zdarma na tenisovém kurtu.

Náš parlament v tomto školním roce pořádal jarmark. Část výtěžku jsme se rozhodli věnovat našemu Klokánku. Po domluvě se zaměstnanci jsme nakoupili papírové plenky, které jsme jim přivezli. A máme za sebou ještě jednu akci: naši žáci šli tamním dětem zazpívat. Jen tak pro radost.

Doufáme, že už se naše spolupráce může nazvat tradiční. My v ní rozhodně chceme pokračovat!

Školní parlament Masařky spolupracuje s Klokánkem, červen 2017 Školní parlament Masařky spolupracuje s Klokánkem, červen 2017 Školní parlament Masařky spolupracuje s Klokánkem, červen 2017 Školní parlament Masařky spolupracuje s Klokánkem, červen 2017

Za všechny Masařky H. Pollaková