Testování

Vážení rodiče,

nabízíme Vašim dětem testování IQ společností Mensa, které proběhne ve středu 31.5.2017 v dopoledních hodinách. Nad správností prováděných testování dohlíží i psycholožka Mensy ČR - PhDr. Dagmar Jílková. Test trvá 40 minut. Každý, kdo se zúčastní mensovního testu, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost.

Testy jsou neverbální a kalibrované podle věku. Výsledky testování jsou důvěrné, děti je dostanou poštou na jejich adresu do 2 týdnů od testování.

Snížená cena testu pro testování ve škole je 150,-Kč/dítě. (Standardní je 190,-) Testující, kterou je předsedkyně dětské Mensy Mgr. Dana Havlová, vybere peníze až přímo na testování od dětí oproti dokladu o zaplacení. (Ti, kteří zapomenou, dostanou složenku). Pokud budete mít o testování zájem, pošlete zpět do školy vyplněný souhlas nejpozději do 24.5.2017 (rozdají třídní učitelé). Následně dítě přihlaste na testování na webové stránce http://www.mensa.cz/volny-cas/detail-akce?&id_a=7871.

Mgr. R. Miková