ZÁKLADNÍ ŠKOLA MASAROVA, BRNO

Štafetový pohár

Ve středu 26.4.2017 se děti ze 2. – 5. ročníků zúčastnily běžecké soutěže, organizované Českým atletickým svazem. Patronkou soutěže je mistryně světa v běhu na 800 m Lída Formanová.

Každé z dětí běží nejdříve stometrový úsek a následně v druhé štafetě ještě 200 metrů. I když náš tým byl oslabený o malé atlety ze třetí a čtvrté třídy, kteří byli na škole v přírodě, ukázal svou sílu a v okresním kole zvítězil. Tímto si vybojoval postup do krajského kola, které se uskuteční 15.5. v Břeclavi. Letos byly nově zařazeny i disciplíny hod medicinbalem a skok daleký. Nejen, že si naši malí sportovci přivezli pohár, ale mnozí z nich vybojovali individuální medaile i v těchto doplňkových disciplínách. Týmu ve složení A.Trnková, O.Vávra, V. Czudková, E.Nechutová, K.Zejdová, Š.Králík, A.Raab, M.Frišauf, Š.Hudcová, M.Tsap, J.Miková, T.Jančová, A.Husák, V.Králíková, Z.Novotný, M.Hochman gratulujeme k výborným výkonům a přejeme hodně štěstí v krajském kole.