Literární soutěž Empík naděluje

Žáci čtvrtých a pátých ročníků se v prosinci zapojili do literární soutěže Městské policie Empík naděluje. Úkolem bylo napsat slohovou práci, ve které by vystupoval městský strážník. Naše škola byla v soutěži velmi úspěšná. V kategorii C (žáci 3. – 5. ročníku) získala 3. místo Lucie Friedbergová a 4. místo Věra Marie Krejčí. Obě dívky se zúčastnily slavnostního vyhlášení, které proběhlo 23.12.2016 na Brněnské radnici ve Sněmovním sále. K dosaženému úspěchu gratulujeme.

Literární soutěž Empík naděluje, prosinec 2016 Literární soutěž Empík naděluje, prosinec 2016 Literární soutěž Empík naděluje, prosinec 2016

Mgr. Kateřina Krbková Trnková