Soutěž v sudoku

Na konci listopadu bylo ve škole uspořádáno školní kolo v sudoku. Žáci řešili klasické sudoku, někteří pak ještě sudoku součtovku a sudoku sudé a liché. Z každé kategorie postoupili 2 žáci do městského kola, které se konalo na ZŠ Sirotkova.

V kategorii 4. a 5. ročník postoupili: A. Drápela, 5. C, Věra Marie Krejčí, 4. B

V kategorii 6. a 7. ročník postoupili: B. Zdražilová, 7. B, V. Hoda, 7. B

V kategorii 8. a 9. ročník postoupili: Š Foglová, 9. A, J. Uřičářová, 9. A, M. Stromecká, 8. A

V městském kole, které se konalo 8. 12. 2016 na ZŠ Sirotkova, se velmi pěkně umístil A. Drápela (5. C), který skončil na 4. místě. Bohužel všichni žáci v kategorii 6. a 7. ročník odjeli na školní akci a v době konání městského kola byli mimo Českou republiku.

RNDr. Marcela Navrátilová