Dobrodružný výlet na konci prázdnin

Pro děti, které navštěvovaly ŠD i na konci letošních prázdnin, jsme na poslední den připravily dobrodružný výlet. Vydali jsme se na Staré Zámky a do Mariánského údolí. V prostoru Starých Zámků jsme si vyzkoušeli, jak namáhavé bylo dobýt staré hradiště a zjistili jsme, proč si lidé pro stavbu hradů vybírali co nejvyšší ostrohy.

Na další cestě jsme potkali velké hejno kachen, ty jsme nakrmili a už byl nejvyšší čas nakrmit i sebe. Nasbírali jsme dříví, zapálili oheň a opekli si špekáčky. Cestou na autobus jsme si prohlédli ostroh, na kterém kdysi stával Horákovský hrad, a nakonec jsme si zvládli i chvíli pohrát v areálu Eldoráda.

Byl to příjemný závěr prázdnin.

Dobrodružný výlet na konci prázdnin, srpen 2016 Dobrodružný výlet na konci prázdnin, srpen 2016 Dobrodružný výlet na konci prázdnin, srpen 2016 Dobrodružný výlet na konci prázdnin, srpen 2016 Dobrodružný výlet na konci prázdnin, srpen 2016

Zdenka Chaloupková a Naďa Vaníková