Projekt Kino

Ve středu 1.6.2016 na děti místo obvyklých hodin matematiky a češtiny čekalo velké překvapení k Mezinárodnímu dni dětí. Jednalo se o jeden velký dárek pro všechny – vstupenka do kina. Děti 1. – 5. ročníků se rozdělily do menších skupin a vybraly si „kinosál,“ kde strávily celé dopoledne a zhlédly svůj oblíbený film či pohádku. Na dnešním programu byl např. Jack a obři, Rebelka, Chipmunkové či Nemo, nechyběl ani hrdina všech chlapců - Spiderman. Po skončení programu diváci odcházeli do svých kmenových tříd, kde si zhodnotili s paní učitelkou celý den. Díky velkému ohlasu ze stran dětí jsme se rozhodli zachovat tuto akci jako tradici i pro příští roky.

Projekt Kino, červen 2016

Za celý první stupeň paní učitelky Kateřina Aulehlová a Jitka Hégrová