Stážisté projektu EDISON

Vážení rodiče a přátelé školy,

v projektu EDISON došlo ke konečnému ustálení počtu stážistů. U nás ve škole bude působit sedm stážistů ze Singapuru, Číny, Súdánu, Kazachstánu, Indie, Mexika a Jordánska. Jsou to všechno studenti vysokých škol a budou u nás prezentovat svoji kulturu a také se budou snažit co nejvíce poznat tu naši.

Stále však hledáme hostitelské rodiny pro dva ze stážistů, pět již máme zajištěno. Pokud by tedy ještě někdo měl zájem v týdnu od 22. do 29. května o jejich ubytování, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět na email lenka.stepanova@zsmasarova.cz nebo ivo.zalesak@zsmasarova.cz.

Medailonky a videa naleznete níže.

Mgr. Lenka Štěpánová

Videa:

Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016 Stážisté projektu EDISON, květen 2016