Obvodní turnaj ve vybíjené

Během posledních čtyř týdnů děti z pátých a čtvrtých tříd intenzivně trénovaly v hodinách TV vybíjenou. Čekaly je totiž turnaje s jinými školami. Usilovné trénování se vyplatilo.

Děvčata A. Šlapová, E. Neužilová, M. Mašková, V. Pindryčová, A. Atiehová, E. Přikrylová, D. Martínková, P. Gratzová, A. Kuncová, V. Kampasová, Š. Hudcová, K. Špundová na obvodním kole získala krásné třetí místo a chlapci P. Karas, L. Vobr, T. Novák, M. Pham, O. Marušinec, M. Walsberger, A. Kolařík, O. Skřivánek, L. Skřivánek, Z. Novotný, Š. Tománek, J. Doležel po velkém boji zvítězili a po delší době vybojovali pro naši školu postup do městského finále.

Všem moc gratulujeme, děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a chlapcům přejeme bojovného ducha a hodně sportovního štěstí do dalších zápasů.

Mgr. Renata Miková