Literární soutěž 2.-5. ročník

Literární soutěž se stává na naší škole již tradicí. V letošním školním roce se do ní zapojili žáci 2. – 5. ročníků. Zadání pro tento rok znělo: Z rodinného alba. Toto téma zaujalo natolik, že vznikly krásné příběhy plné rodinné pohody, humoru a lásky. Je v nich vidět, že na nejrůznější společné zážitky děti rády vzpomínají, nechávají si je znovu převyprávět. Velmi těžké bylo vybrat ty nejlepší.

Byli to tito žáci z druhých ročníků: J. Stoklasa 2.A, P. Kopuletý 2.B, T. Křivánek 2.D, V. Schaulová 2.E.

Literární soutěž 2.-5. ročník, prosinec 2015

Ze třetích ročníků S. Buchtová 3.B, M. Kučera 3.A, L. Štěpančíková 3.C.

Literární soutěž 2.-5. ročník, prosinec 2015

Ze čtvrtých ročníků pak V. Štáglová 4.C, B. Štefan 4.A, S. Moravcová 4.B.

Literární soutěž 2.-5. ročník, prosinec 2015

A z pátých ročníků zaujali porotu nejvíce E. Přikrylová 5.B, M. Kučerová 5.C, P. Bueno Grivas 5.A.

Literární soutěž 2.-5. ročník, prosinec 2015

Vítězné práce poputují do celostátní soutěže Náš svět. Všem vítězům patří gratulace a malá odměna.

Hana Neumanová, Lenka Spáčilová