Florbalové soutěže

V listopadu se tradičně odehrávají florbalová klání mezi brněnskými školami. I letos jsme se do florbalové soutěže zapojili. Naši školu reprezentovali hoši v kategoriích mladší a starší žáci. Mladší chlapci nastoupili do bojů v úterý 3.11.2015 a svoji základní skupinu, díky velkému nasazení, vyhráli a postoupili do semifinálových zápasů. V semifinále, které se konalo ve čtvrtek 12.11.2015, však nestačili na silné soupeře, a v soutěži skončili.

Starší hoši sehráli zápasy své skupiny ve čtvrtek 5.11.2015. V této skupině se projevila větší profesionalita soupeřů, a tak naši hoši vypadli již v základní skupině.

Oběma týmům patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

PaedDr. A. Chludová