Partnerské setkání 5.A a 8.B - Halloween

Halloween je dětmi oblíbené období. Stalo se již tradicí, že si tento keltský svátek připomínají partnerské třídy 5.A a 8.B setkáním a oslavou, v letošním roce to bylo dne 27.10.2015.

Děti v obou třídách vytvořily skupiny, přinesly si dýně, nožíky a podložky. Každá skupinka osmáků si vzala k sobě několik menších kamarádů a společně vykrajovaly a vydlabávaly dýně, z nichž se pak staly vydařené halloweenské masky. Ty vypadaly moc pěkně, zvlášť s rozsvícenými svíčkami. Děti si je navzájem prohlížely a hodnotily, která se jim nejvíce líbila.Masky jsme si vystavili ve třídách a nyní nám nyní připomínají pěkně strávené společné chvilky.

Partnerské setkání 5.A a 8.B - Halloween, říjen 2015 Partnerské setkání 5.A a 8.B - Halloween, říjen 2015 Partnerské setkání 5.A a 8.B - Halloween, říjen 2015 Partnerské setkání 5.A a 8.B - Halloween, říjen 2015

Mgr. Jana Osičková