Předvánoční setkání 4.A a 7.B

Partnerské třídy 4.A a 7.B se před Vánocemi setkávají již tradičně. Tak tomu bylo i letos.

Sedmáci nachystali učebnu, vyzdobili ji a připravili si maličkosti jako dárečky pro ty mladší. V obou třídách ti, kteří hrají na hudební nástroje, nacvičili různé skladby a písničky, nechyběly ani hádanky, ukázka karate s vysvětlením pravidel a seznámením s historií tohoto sportu. Mladší děti se pochlubily svým výborným cukrovím, které nabídly k ochutnání. Celá hodina uběhla v pohodě a budeme se těšit na další setkání.

Předvánoční setkání 4.A a 7.B, prosinec 2014 Předvánoční setkání 4.A a 7.B, prosinec 2014 Předvánoční setkání 4.A a 7.B, prosinec 2014 Předvánoční setkání 4.A a 7.B, prosinec 2014 Předvánoční setkání 4.A a 7.B, prosinec 2014

Jana Osičková, Marta Tesařová